מקום 7 כללי לאסטל ולאנו ו-20 לדניס וליא
שני זורקי הדיסקוס ממכבי תל-אביב התקשו להגיע לשיאם האישי לאור התנאים הלא קלים ששררו במהלך התח...

וילנאי עם חברי המשלחתלמי שהיה שר הספורט בין השנים 2001-1999 האתלטיקה אינה זרה. זו גם הייתה התחושה ששררה היום (רביעי) בעת ביקורו של מתן וילנאי, שגריר ישראל בסין, את משלחת האתלטיקה הישראלית בבייג'ין. השיחה הקולחת בין וילנאי לרוגל נחום, העלאת הזיכרונות מהתקופה בה תיפקד כשר הספורט, ובה סיפקה האתלטיקה 2 מדליות מאליפויות העולם (אלכס אברבוך עם ארד מסביליה וכסף מאדמונטון) ואת ההישג הגדול ביותר של אתלט במשחקים האולימפיים (המקום החמישי של קונסטנטין מטוסביץ' בסידני).
רפי פלד, יו 

וילנאי שוחח בנפרד עם כל אתלט ומאמן, התעניין מהיכן הגיעו, כיצד הגיעו לספורט, האם כבר קבעו את הקריטריון למשחקים האולימפיים בריו ועוד. "זו גאווה  גדולה לפגוש נבחרת אתלטיקה ישראלית בבייג'ין, אשר מתחרה בכבוד ומגיעה להישגים נפלאים, בראשם מדליית הכסף של חנה קנייזייבה-מיננקו", ציין וילנאי והוסיף, "אני מבקש לחזק את ידיהם של יתר חברי המשלחת לקראת התחרויות שלהם בריצת ה-200 מ', בקפיצה לגובה ובהטלת כידון. המדינה צריכה למצוא כל דרך בכדי לסייע לספורטאים המייצגים אותה בכבוד רב כל כך".
גם השגריר רוצה םוטו-אופ עם המדליה 

רפי פלד, יו"ר איגוד האתלטיקה, סיכם: "כבוד גדול שמר וילנאי הגיע לבקר את המשלחת ולאחל הצלחה בהמשך התחרות. כמי שפיקד על אלפים כאלוף בצה"ל וכיהן כשר הספורט, איין ספק שמילותיו חלחלו לאתלטים והעניקו להם רוח גבית להמשך התחרות".
השגריר (משמאל), סגנית אלופת העולם חנה קנייזייבה-מיננקו עם המדליה ומאמנה אלכס מרמן